Naszą specjalnością są meble kuchenne i całą swoją uwagę skupiamy na tym, aby nasze produkty były funkcjonalne i wysokiej jakości, a przy tym w atrakcyjnej cenie.

WARTSTOL jest rodzinną firmą, która powstała w 1994 roku. Od samego początku naszej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, stawiając na rozwój i dostosowując się do ich potrzeb. Oferujemy meble na wymiar, pod zabudowę kuchenną oraz zestawy standardowe. Stosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne, wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcji i bogate wzornictwo, zapewniają wysoką estetykę, która zadowoli każdego klienta.

Produkowane przez nas meble znajdziecie Państwo w wielu sklepach meblowych, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nasze meble nabyć można również w salonie firmowym, znajdującym się w siedzibie naszej firmy, gdzie gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę. Wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą Państwa przez wszystkie etapy zakupu mebli kuchennych - dokładnie przedstawią naszą ofertę, doradzą oraz wykonają wstępny projekt i wycenę wybranego zestawu. Dodatkowo, klientom naszego salonu, oferujemy pomiar i montaż zakupionych mebli kuchennych, w celu uzyskania optymalnego i zadowalającego efektu. Realizujemy także niestandardowe zlecenia na garderoby, szafy przesuwne, regały oraz meble biurowe itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, a dla firm zainteresowanych współpracą przygotujemy szczegółową ofertę handlową.

Wykonujemy również meble do gabinetów lekarskich, stomatologicznych oraz do aptek. Materiały używane w ich produkcji posiadają wymagane atesty higieniczne.

Lilla Wartecka
Dariusz Wartecki

WARTSTOL jest rodzinną firmą, która powstała w 1994 roku. Od samego początku naszej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, stawiając na rozwój i dostosowując się do ich potrzeb. Oferujemy meble na wymiar, pod zabudowę kuchenną oraz zestawy standardowe

Szybki kontakt

  • icon63-600 Kępno, ul. Wrocławska 34
  • iconmeble@wartstol.pl
  • icon tel. +48 62 78 231 06
  • icon fax: +48 62 78 228 33
Top